Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Privatpersoner och andra icke-avtalskunder kan köpa via återförsäljare, tryckta titlar via t.ex. bokus.com och adlibris.com, onlineböcker via Hermods webbutik.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Ekonomi

Anna Ritums   Ekonomichef   Anna Ritums

 e-post

  anna.ritums@liber.se  

 tel

 

08 690 90 86

 
   
   
Annelie Andersson   Redovisningsekonom   Annelie Andersson

 e-post

  annelie.andersson@liber.se  

 tel

 

08 690 90 28

 
   
   
Eva Ehinger   Royaltyadministratör   Eva Ehinger

 e-post

  eva.ehinger@liber.se  

 tel

 

08 690 90 91

 
   
   
Lennart Hjorth   Senior Controller   Lennart Hjorth

 e-post

  lennart.hjorth@liber.se  

 tel

 

08 690 92 57

 
   
   
Sara Johansson   Senior Controller   Sara Johansson

 e-post

  sara.johansson@liber.se  

 tel

 

08 690 90 82

 
   
   
Monika Nilsson   Ekonomiassistent   Monika Nilsson

 e-post

  monika.nilsson@liber.se  

 tel

 

08 690 94 77

 
   
   

 

 

Leverantörsreskontra

Libers fakturaadress (måste även finnas i fakturor som e-postas)

Liber AB
SERIE 95800058
R 859
106 54 STOCKHOLM

 

Organisationsnummer: 556000-1975
VAT: SE556000-1975-01
GLN: 73 0000901803 1

 

Leverantörsfakturor som e-postas måste vara i PDF-, TIF- eller JPG-format och skickas till:
Fakturor i SEK: standardsingle.mailinvoice@postenscanning.se

Fakturor i annan valuta än SEK (for invoices in currencies other than SEK): standardsingle.ut.mailinvoice@postenscanning.se


Kontaktperson/referens hos Liber ska alltid anges på fakturan efter ledtexten "Er referens"

 

E-posta leverantörsreskontrafrågor till: lev@liber.se

Royalty

Libers författare är välkomna med royaltyfrågor till: royalty@liber.se