Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Privatpersoner och andra icke-avtalskunder kan köpa via återförsäljare, tryckta titlar via t.ex. bokus.com och adlibris.com, onlineböcker via Hermods webbutik.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Företagsledning

Åsa Norberg   Vd   Åsa Norberg

 e-post

  asa.norberg@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Nina Cronehag   Marknads- och försäljningschef   Nina Cronehag, Marknads- och försäljningschef

 e-post

  nina.cronehag@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Weronika Duvmo   Affärsområdeschef Secondary   Weronika Duvmo, Affärsområdeschef Secondary

 e-post

  weronika.duvmo@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Caroline Hjorth  

Affärsområdeschef Primary

  Caroline Hjorth, Affärsområdeschef Primary

 e-post

  caroline.hjorth@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Jonas Linde  

COO

  Jonas Linde, COO

 e-post

  jonas.linde@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Hanna Mulugeta Börjesson  

Produktutvecklingschef Digital

  Hanna Mulugeta Börjesson, Produktutvecklingschef Digital

 e-post

  hanna.borjesson@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Anna Ritums   Ekonomichef   Anna Ritums

 e-post

  anna.ritums@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Emma Stockhaus  

Affärsområdeschef Högskola Professionella

  Emma Stockhaus, Affärsområdeschef

 e-post

  emma.stockhaus@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Meri Wahlqvist   HR-chef   Meri Wahlqvist

 e-post

  meri.wahlqvist@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Gabriella Larsdotter   Stabskoordinator   Gabriella Larsdotter

 e-post

  gabriella.larsdotter@liber.se  

 

 

 

 
   
   

 

 

 

Liber AB
Tel vx: 08-690 90 00
Postadress: Liber AB, 113 98 Stockholm
Besöksadress: Råsundavägen 12 i Solna