Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Alla kan köpa Libers titlar hos återförsäljare: bokus.com, adlibris.com m.fl.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Högskola Professionella

Emma Stockhaus   Affärsområdeschef  
e-post   emma.stockhaus@liber.se  

tel

08 690 92 38
   
         
Therese Wallin   Affärsområdessamordnare   Therese Wallin
e-post   therese.wallin@liber.se  

tel

08 690 90 35
   
         

Förläggare

Simon Dalili   Förläggare   förläggare Simon Dalili  
    Teknik och matematik  
e-post   simon.dalili@liber.se  
tel   0708 53 21 79  
   
Helena Ekholm   Förläggare   förläggare Helena Ekholm  
    Samhällsvetenskap  
e-post   helena.ekholm@liber.se  
tel   08 690 90 24  
   
Maria Granler   Förläggare   förläggare Maria Granler  
    Pedagogik, svenska och historia  
e-post   maria.granler@liber.se  
tel   08 690 90 29  
   
Kristina Iritz Hedberg   Förläggare    
    Vård och hälsa  
e-post   kristina.iritzhedberg@liber.se  
tel   08 690 90 75  
mobiltel   0721 82 91 14  
           
Helga Laurin   Förläggare   Helga Laurin  
    Juridik och Management  
e-post   helga.laurin@liber.se  
tel    08 690 90 64  
mobiltel    0709 30 65 10  
     
Magnus Winkler   Förläggande redaktör   Magnus Winkler
Ekonomi

 e-post

  magnus.winkler@liber.se  
tel   08 690 90 61  

 

Projektledare

Cecilia Björk-Tengå   Projektledare   Cecilia Björk-Tengå
e-post   cecilia.bjork-tenga@liber.se  
tel   08 690 96 11  
mobiltel   070 680 12 45  
       
Christina Brynolfsson   Projektledare  
e-post   christina.brynolfsson@liber.se  
tel   08 690 92 43  
mobiltel   0707 60 28 38  
         
Maria Emtell   Projektledare  

 e-post

  maria.emtell@liber.se  
tel   08 690 93 86  
   
         
Kajsa Lindroth   Projektledare  

 e-post

  kajsa.lindroth@liber.se  
tel   08 690 90 67  
   
         
Annika Sandström   Projektledare   Annika Sandström
e-post   annika.sandstrom@liber.se  
tel   08 690 94 79  
mobiltel   0721 57 63 90  
       

Marknadsförare

Nardos Woldeyesus   Affärskoordinator   Nardos Woldeyesus
e-post   nardos.woldeyesus@liber.se  
tel   08 690 90 81  
mobiltel   0708 12 62 81  
         
Jonna Cornell   Marknadschef   Jonna Cornell
e-post   jonna.cornell@liber.se  
tel   08 690 92 84  
   
       
Anna Norgren   Marknadskoordinator   Anna Norgren
e-post    anna.norgren@liber.se  
tel   08 690 90 16  
   
         


Liber AB:

Tel vx: 08-690 90 00
Fax: 08-690 94 63
Postadress: Liber, 113 98 Stockholm
Besöksadress: Råsundavägen 12 i Solna