Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Alla kan köpa Libers titlar hos återförsäljare: bokus.com, adlibris.com m.fl.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Marknad

Nina Cronehag   Marknads- och försäljningschef   Nina Cronehag

 e-post

  nina.cronehag@liber.se  

 tel

 

08 690 90 18

 
   
   
Cecilia Arwin   Marknadschef   Cecilia Arwin

 e-post

  cecilia.arwin@liber.se  

 tel

 

08 690 92 06

 
   
   
Miriam Barzelatto    Marknadsansvarig åk 7-9/gy/vux   miriam.barzelatto

 e-post

  miriam.barzelatto@liber.se  

 tel

 

08 690 93 34

 
   
   
Annika Callerud   Marknadsansvarig SFI/gy/vux   Annica Callerud

 e-post

  annika.callerud@liber.se  

 tel

 

08 690 90 44

 
   
   
Linda Ericsson   Marknadskoordinator   Linda Ericsson

 e-post

  linda.ericsson@liber.se  

 tel

 

08 690 92 60

 
   
   
Lina Harbom Hedberg   Eventansvarig   Lina Harbom Hedberg

 e-post

  lina.harbomhedberg@liber.se  

 tel

 

08 690 90 00

 
   
   
Cecilia Humphreys   Marknadskoordinator   Cecilia Humphreys

 e-post

  cecilia.humphreys@liber.se  

 tel

 

08 690 90 19

 
   
   
Birgitta Härndahl   Marknadskoordinator   Birgitta Härndahl

 e-post

  birgitta.harndahl@liber.se  

 tel

 

08 690 94 93

 
   
   
Staffan Johansson   Webbansvarig   Staffan Johansson

 e-post

  staffan.johansson@liber.se  

 tel

 

08 690 94 25

 
   
   
Annika Landell   CRM   Annika Landell

 e-post

  annika.landell@liber.se  

 tel

 

08 690 92 69

 
   
   
Lisa Lerner   Marknadskoordinator   Lisa Lerner

 e-post

  lisa.lerner@liber.se  

 tel

 

08 690 92 83

 
   
   
Gunilla Martinsson   Marknadsansvarig åk F-6   Gunilla Martinsson

 e-post

  gunilla.martinsson@liber.se  

 tel

 

08 690 93 24

 
   
   
Ebba Slunge   Marknadskoordinator   Ebba Slunge

 e-post

  ebba.slunge@liber.se  

 tel

 

08 690 96 16

 
   
   
Anna Svensson   Webbredaktör   Anna Svensson

 e-post

  anna.svensson@liber.se  

 tel

 

08 690 90 45

 
   
   
Malin Åhlund   Marknadskoordinator   Malin Åhlund

 e-post

  malin.ahlund@liber.se  

 

 

08 690 92 60