Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Privatpersoner och andra icke-avtalskunder kan köpa via återförsäljare, tryckta titlar via t.ex. bokus.com och adlibris.com, digital/onlineböcker via Hermods webbutik.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Marknad

Jonas Dahlqvist   Marknads- och försäljningschef   Jonas Dahlqvist

 e-post

 

jonas.dahlqvist@liber.se

 

 

 

 

 
   
   
Cecilia Arwin   Marknadschef   Cecilia Arwin

 e-post

  cecilia.arwin@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Miriam Barzelatto    Marknadsansvarig   miriam.barzelatto

 e-post

  miriam.barzelatto@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Victoria Bjerstedt   Marknadskoordinator   Victoria Bjerstedt

 e-post

  victoria.bjerstedt@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Annika Callerud   Marknadsansvarig   Annica Callerud

 e-post

  annika.callerud@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Linda Ericsson   Marknadskoordinator   Linda Ericsson

 e-post

  linda.ericsson@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Ebba Fogdal   Marknadsassistent   Ebba Fogdal

 e-post

  ebba.fogdal@liber.se  

 

   
   
   
Håkan Frestadius   Eventansvarig   Hakan Frestadius

 e-post

  hakan.frestadius@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Kristin Hammerman   Ansvarig digitala kanaler   Kristin Hammerman

 e-post

  kristin.hammerman@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Birgitta Härndahl   Marknadskoordinator   Birgitta Härndahl

 e-post

  birgitta.harndahl@liber.se  
 

 

 
   
   
Annika Landell   CRM   Annika Landell

 e-post

  annika.landell@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Lisa Lerner   Marknadskoordinator   Lisa Lerner

 e-post

  lisa.lerner@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Gunilla Martinsson   Marknadsansvarig   Gunilla Martinsson

 e-post

  gunilla.martinsson@liber.se  

 

 

 

 
   
   
Anna Svensson   Redaktör digitala kanaler   Anna Svensson

 e-post

  anna.svensson@liber.se