Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Alla kan köpa Libers titlar hos återförsäljare: bokus.com, adlibris.com m.fl.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Affärer Partnerskap Support

SUPPORT OCH FRÅGOR
Tel 08-690 92 30 eller Support digitala läromedel

Nina Cronehag   Marknads- och försäljningschef   Nina Cronehag

 e-post

  nina.cronehag@liber.se  

 tel

 

08 690 90 18

 
   
   
Patrik Eide   Chef partnerskap   Patrik Eide

 e-post

  patrik.eide@liber.se  

 tel

 

08 690 93 31

 
   
   
Agneta Gustafsson  

Chef kundvård och support

  Agneta Gustafsson

 e-post

  agneta.gustafsson@liber.se  

 tel

 

08 690 92 95

 
   
   
Johan Aspblad  

Partneransvarig

  Johan Aspblad

 e-post

  johan.aspblad@liber.se  

 tel

 

08 690 90 34

 
   
   
Sebastian Bonini  

Partneransvarig

  Sebastian Bonini

 e-post

  sebastian.bonini@liber.se  

 tel

 

08 690 90 33

 
   
   
Lars Åsén  

Partneransvarig

  Lars Åsén

 e-post

  lars.asen@liber.se  

 tel

 

08 690 90 08

 
   
   
Niklas Östborg  

Support

  Niklas Östborg

 e-post

  support@liber.se  

 tel

 

08 690 92 30

 
   
   
Sofia Walldie  

Support

  Sofia Walldie

 e-post

  support@liber.se  

 tel

 

08 690 92 30

 
   
   

  

Adressuppgifter till Liber AB:
Tel vx: 08-690 90 00
Fax: 08-690 93 36
Postadress: Liber AB, 113 98 Stockholm
Besöksadress: Råsundavägen 12 i Solna