Endast avtalskunder kan beställa på www.liber.se. Privatpersoner och andra icke-avtalskunder kan köpa via återförsäljare, tryckta titlar via t.ex. bokus.com och adlibris.com, onlineböcker via Hermods webbutik.

Stäng <

Din lista är tom

E-posta listan

Stäng x      Avbryt

Kontakt Produktion

Jonas Linde   Produktionschef   Jonas Linde

 e-post

  jonas.linde@liber.se  

 tel

 

08 690 90 14

 
   
   
Kenneth Olsson   Inköpschef   Kenneth Olsson

 e-post

  kenneth.olsson@liber.se  

 tel

 

08 690 93 63

 
   
   
Lotta Rennéus   Gruppchef produktion   Lotta Rennéus

 e-post

  lotta.renneus@liber.se  

 tel

 

08 690 94 31

 
   
   
Jürgen Borchert   Produktionsledare   Jürgen Borchert

 e-post

  juergen.borchert@liber.se  

 tel

 

08 690 92 04

 
   
   
Adam Dahl   Produktionsledare   Adam Dahl

 e-post

  adam.dahl@liber.se  

 tel

 

08 690 93 68

 
   
   
Eva Runeberg Påhlman   Produktionsledare   Eva Runeberg Påhlman

 e-post

  eva.runeberg.pahlman@liber.se  

 tel

 

08 690 93 64

 
   
   
Thomas Sjösten   Faktor   Thomas Sjösten

 e-post

  thomas.sjosten@liber.se  

 tel

 

08 690 93 67

 
   
   
 Anna Törnqvist Göpel   Produktionsledare   Anna Törnqvist Göpel

 e-post

  anna.tornqvistgopel@liber.se  

 tel

 

08 690 92 72

 
   
   
Lars Wallin   Produktionsledare   Lars Wallin

 e-post

  lars.wallin@liber.se  

 tel

 

08 690 90 63

 
   
   
Christine Ineborn   Gruppchef rättigheter   Jenny Löfquist

 e-post

  christine.ineborn@liber.se  

 tel

 

08 690 94 08

 
   
   
Helene Ågren   Tilltrycksfaktor   Helene Ågren

 e-post

  helene.agren@liber.se  

 tel

 

08 690 96 08

 
   
   
Charlotta Rosenberg   Rättighetsadministratör   Charlotta Rosenberg

 e-post

  charlotta.rosenberg@liber.se  

 tel

 

08 690 92 50

 
   
   
Elsa Rydberg   Produktionsledare tilltryck  

 e-post

  elsa.rydberg@liber.se  

 tel

 

08 690 90 00

 
   
   

 

 

 

 

Liber AB
Tel vx: 08-690 90 00
Fax: 08-690 93 36
Postadress: Liber AB, 113 98 Stockholm
Besöksadress: Råsundavägen 12 i Solna