Varukorg

Varukorgen är tom

Kontakta kundansvarig

Hitta bästa lösningen för tryckta och digitala läromedel

Vi lyssnar på era önskemål och behov och hjälper er att hitta den bästa lösningen utifrån era förutsättningar, oavsett om det gäller en klass, skola eller en hel kommun.

Daniel Johnsson

Daniel Johnsson

Skola

Län: Skåne, Blekinge, Kronoberg och Kalmar
Daniel.Johnsson@liber.se
Tel 070-762 92 07

Emelie Nilsson

Emelie Nilsson

Skola

Län: Östergötland, Jönköping, Örebro, Västmanland och Gotland
Emelie.Nilsson@liber.se
Tel 076-640 86 21

Carl Månsson

Carl Månsson

Skola

Län: Stockholm, Uppsala och Södermanland
Carl.Mansson@liber.se
Tel 076-640 86 68

Henrik Stiernstrand

Henrik Stiernstrand

Skola

Län: Halland, Västra Götaland och Värmland
Henrik.Stiernstrand@liber.se
Tel 076-640 86 16

Sassy Berild

Sassy Berild

Skola

Län: Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg och Dalarna
Sassy.Berild@liber.se
Tel 070-555 39 27

Mats Juhlin

Mats Juhlin

Läromedelsexpert Skola

Mats.Juhlin@liber.se

Anders Karlsson

Anders Karlsson

Gymnasium yrkesprogrammen

Anders.Karlsson@liber.se
Tel 070-396 65 54

Melanie Cardew

Melanie Cardew

Högskola

Hela Sverige
Melanie.Cardew@liber.se
Tel 076-640 86 10

Peter Waldenbäck

Peter Waldenbäck

Sfi

Hela Sverige
Peter.Waldenback@liber.se
Tel 073-909 16 16

Johan Skogström

Johan Skogström

Försäljningschef

Johan.Skogstrom@liber.se
Tel 076-226 03 97

;