Varukorg

Varukorgen är tom

Kontakta kundansvarig

Hitta bästa lösningen för tryckta och digitala läromedel

Vi lyssnar på era önskemål och behov och hjälper er att hitta den bästa lösningen utifrån era förutsättningar, oavsett om det gäller en klass, skola eller en hel kommun.

Daniel Johnsson

Daniel Johnsson

Skola

Sydsverige (Skåne, Blekinge, Halland, Kronobergs län, Kalmar län)
Daniel.Johnsson@liber.se
Tel 070-762 92 07

Carl Månsson

Carl Månsson

Skola

Östsverige (Södermanlands län, Stockholm innerstad, Stockholm söder, Östergötland, Gotland)
Carl.Mansson@liber.se
Tel 076-640 86 68

Anders Karlsson

Anders Karlsson

Skola

Västsverige (Jönköpings län, Värmland, Västergötland)
Anders.Karlsson@liber.se
Tel 070-396 65 54

Amra Mislimi Top

Amra Mislimi Top

Skola

Norra Sverige (Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg, Dalarna)
Amra.MislimiTop@liber.se
Tel 076-640 86 28

Johan Skogström

Johan Skogström

Skola

Öst- och Mellansverige (Stockholm norr/väst, Örebro län, Västmanlands län, Uppsala län)
Johan.Skogstrom@liber.se
Tel 076-226 03 97

Peter Waldenbäck

Peter Waldenbäck

Sfi

Hela Sverige
Peter.Waldenback@liber.se
Tel 073-909 16 16

Melanie Cardew

Melanie Cardew

Högskola

Hela Sverige
Melanie.Cardew@liber.se
Tel 076-640 86 10

;