Support     Kontakta kundansvarig

Kontakta kundansvarig

Vi lyssnar på era önskemål och behov och hjälper er att hitta den bästa lösningen utifrån era förutsättningar, oavsett om det gäller en klass, skola eller en hel kommun.

resource-not-found

Skola

Emelie Nilsson

Regionsansvarig säljare i Östergötland, Jönköping, Örebro, Västmanland och Gotland.

emelie.nilsson@liber.se
Tel 076-640 86 21

resource-not-found

Skola

Carl Månsson

Regionsansvarig säljare i Stockholm, Uppsala och Södermanland.

carl.mansson@liber.se
Tel 076-640 86 68

resource-not-found

Skola

Mats Juhlin

Regionsansvarig säljare i Skåne, Blekinge, Kronoberg och Kalmar.

mats.juhlin@liber.se
Tel 072-381 33 78

resource-not-found

Skola

Henrik Stiernstrand

Regionsansvarig säljare i Halland, Västra Götaland och Värmland.

henrik.stiernstrand@liber.se
Tel 076-640 86 16

resource-not-found

Skola

Sassy Berild

Regionsansvarig säljare i Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland, Jämtland, Gävleborg och Dalarna.

sassy.berild@liber.se
Tel 070-555 39 27

resource-not-found

Gymnasium yrkesprogrammen

Anders Karlsson

Hela Sverige.

anders.karlsson@liber.se
Tel 070-396 65 54

resource-not-found

Högskola

Melanie Cardew

Hela Sverige.

melanie.cardew@liber.se
Tel 076-640 86 10

resource-not-found

Sfi

Peter Waldenbäck

Hela Sverige.

peter.waldenback@liber.se
Tel 073-909 16 16

resource-not-found

Försäljningschef

Johan Skogström

johan.skogstrom@liber.se
Tel 076-226 03 97